Полезные материалы
Новости компании
Спешите попробовать!!! Каждую неделю у нас появляются новые блюда.

Теперь, при заказе обедов на сумму большую или равную 200 гривнам в день доставка по Киеву осуществляется бесплатно.

В этом месяце мы предлагаем специальное ценовое предложение на блюда из рыбы и овощей.

Риба заливна з гарнiром

Складові:
Осетер—160 або севрюга — 150, або сом—192, або кета— 157, маса відварної риби — 75; лимон — 55, пет­рушка (зелень) — 2, желе готове —125, морква — 6, маса заливної риби — 200; гарнір — 50, соус — 25. Вихід — 275.

Спосіб приготування:
Заливні страви готують з відварної риби з хрящовим скелетом і частикових порід (найчастіше з судака, сома), а також з крабів і відварених кальма­рів.

Є декілька способів приготування за­ливних рибних страв.

В разі масового приготування рибу розбирають на філе без шкіри і кісток або на філе з шкірою, нарізують на порції і варять. Рибу з хрящовим скєлр- том варять пластами з шкірою і хряща­ми, які зачищають після варіння, охо­лоджують і нарізують.

Охолоджені куски риби викладають у лотки на тоненький шар (0,5 см) застиглого желе на відстані 3—4 см один від одного і бортів. Кожний кусок риби прикрашають зеленню петрушки, варіеною морквою, огірками, лимонами.

Щоб овочі закріпилися, рибу заливають у 2—3 прийоми рибним желе і охолоджують спочатку при кімнатній температурі, а потім у холодильній шафі при температурі 4—6 °С.

Застиглі куски вирізають кінчиком ножа так, щоб краї зрізу рибного желе були гофрованими, і укладають на блюдо овальної форми. Заливну рибу подають без гарніру або з гарніром, який розміщують поряд з рибою. Гарнір складається з листків салату, корнішонів, маринованих або солоних огірків, стручкового перцю. Окремо подають соус хрін з оцтом або майонез.

В разі обслуговування бенкетів заливну рибу готують у формах. Для цього в порціонну форму наливають шар желе і дають йому застигнути, потім укладають овочі для оформлення, на них куски — вареної риби або краби, креветки кальмари, повністю заливають форму желе і охолоджують. Перед подаванням форми із заливним опускають на З -5 с у гарячу воду, потім перевертають, злегка струшують і викладають на блюдо. Крім того, рибу можна заливати безпосередньо в блюдах овальної форми, порціонними кусками, а також зварену цілою або фаршировану. При цьому рибу нарізують упоперек на куски і укладають на блюдо. За допомогою кондитерського мішка її покривають тонким шаром напівзастиглого рибного желе, потім уздовж хребта укладають різні прикраси з апельсинів, свіжих огірків, маслин, червоного стручкового перцю.

© 2007-2018 Трапеза Киев - Доставка обедов в Киеве, обеды в офис, design by todaymedia.com.ua